Autogaz

LPG (skrót od ang. Liquefied Petroleum Gas), popularnie zwanym autogazem, to płynny gaz ropopochodny będący skroploną mieszaniną propanu i butanu, w różnych proporcjach. Ten bezbarwny i bezwonny gaz pozyskiwany jest z dwóch źródeł: jako produkt uboczny w procesie rafinacji ropy naftowej lub poprzez eksploatację kopalnych złóż gazu ziemnego, gdzie także występuje w niewielkich ilościach.

Autogaz to bezpieczne, oszczędne, a przy tym ekologiczne paliwo, które znacznie obniża koszty eksploatacji pojazdów. Stanowi doskonałą alternatywę dla paliw tradycyjnych. Autogaz oferowany przez firmę Hadex-Gaz to produkt pochodzący ze sprawdzonych i legalnych źródeł. To gwarancja, że proponowany przez nas produkt jest jak najwyższej jakości. Zarówno transporty gazu do stacji jak i nasze zbiorniki są dokładnie zabezpieczone przed wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami. Dzięki temu zawsze jesteśmy pewni najwyższej jakości sprzedawanego gazu.

Stacje LPG wyposażamy zarówno w kontenery, jak i butle z gazem propan-butan przeznaczone do sprzedaży dla klientów indywidualnych. Nasza firma prowadzi sprzedaż hurtową gazu propan i propan-butan.