Centralne ogrzewanie

W przypadku braku dostępu do gazu ziemnego w domu, jedynym możliwym wyborem staje się zainstalowanie systemu przełączeniowego instalacji butlowej. Pozwoli to państwu na wykorzystanie gazu płynnego do:

- centralnego ogrzewania,
- gotowania,
- ogrzewania wody.

Gaz płynny stanowi jedyne źródło energii, które z powodzeniem może zastąpić gaz ziemny. Jest przy tym czystszym, bardziej wygodnym i wydajnym źródłem energii w porównaniu do większości innych paliw. Zastosowany kompaktowy system centralnego ogrzewania umożliwia ciągły pobór gazu. Gdy gaz z jednej pary butli zostaje zużyty następuje automatyczne przełączenie poboru gazu na pozostałe butle, co nie powoduje żadnych zakłóceń poboru. W momencie wyczerpania się gazu z jednej pary butli klient zawiadamia rozlewnię, a my dostarczamy pełne butle.

Dodatkowo zapewniamy państwu opiekę techniczną, która pozwoli na umieszczenie instalacji butlowej w jak najbardziej dogodnym miejscu. Pomagamy w uzyskaniu wszelkich możliwych zezwoleń, a nasz wykwalifikowani pracownicy poinformują jakiego rodzaju prace przygotowawcze należy wykonać przed zainstalowaniem systemu.

Oferujemy założenie kompaktowego systemu centralnego ogrzewania opartego na gazie propan w butlach 33 kg.

Instalacje kompaktowa zostaje podłączona do wewnętrznej instalacji gazowej poprzez zawór odcinający, co pozwoli zasilić domowe urządzenia gazowe. Butle gazowe są napełnione gazem propan, który ze względu na swoje znakomite właściwości, może być nawet eksploatowany w niskich temperaturach.

Zalety instalacji kompaktowego systemy ogrzewania:

- Łatwy sposób montażu
- Bak zobowiązań, co do dostawcy gazu, jak w przypadku instalacji zbiornikowej
- Przełącznik na różne konfiguracje pracy
- Prosty system rozliczeń za gaz
- Montaż nie wymaga żadnych przeróbek wewnętrznej instalacji gazowej w budynku
- Różne warianty ustawienia butli: jednorzędowo, dwurzędowo, pojedynczo
- Nie potrzeba wylewać fundamentów, jak w przypadku instalacji zbiornikowej
- Brak opłat za dzierżawę
- Prosty, przejrzysty sposób rozliczeń - klient kupuje gaz w butlach